PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475110}

Garfield: Festyn humoru

Garfield's Fun Fest
4,7 1 763
oceny
4,7 10 1 1763
4,0 3
oceny krytyków
Garfield: Festyn humoru
powrót do forum filmu Garfield: Festyn humoru

byłem
i nawet spoko bajka 4/10
zawiodłem się niestety
mało zabawnych tekstów

Adiskuter

Spoko bajka i się zawiodłeś? Eee... :P

Ja uwielbiam Garfielda ale nie pójdę... Dwa tandetne filmy kinowe mi wystarczą. Po zwiastunach widać, że to jakieś nieporozumienie. Jakim cudem pod takim czymś podpisuje się Jim Davis? Ech...

ocenił(a) film na 1
Mieloneq

Ja też uwielbiam Garfielda, a na tę bajkę trafiłam przypadkiem.

Muszę przyznać, że jeszcze czegoś tak żałosnego chyba w życiu nie widziałam.

Garfield, który przemierza cały las i włazi pod jakąś ogromną górę, żeby napić się wody, która pomoże mu być śmiesznym? BŁAGAM! Prawdziwy Garfield nawet by palcem nie kiwnął, nie chciałoby mu się. Dla prawdziwego Garfielda liczy się tylko spanie, jedzenie, wnerwianie psa i narzekanie na poniedziałki.

Denne dialogi, tragiczna grafika i fabuła taka, że żal tyłek ściska.

1/10 - nieporozumienie!

teuflisch

no no nie ma spania jedzenia jak w serialu animowanym,ponieważ widać jego przemianę ale nie denerwuje odiego,ponieważ jest dużo inteligentny chodzi na dwóch łapach i mówi ludzkim głosem i razem prowadzą różne tryby życia

ocenił(a) film na 4
Adiskuter

zgadzam się z tobą fajnie by było gdyby Garfield zawitał do kin oczywiście w wersji filmowej ta bajka to nic zabawnego zawiodłem się po prostu i chyba za wysoką ocenę dałem tak jak ty daje 1/10 a nie 4/10

Adiskuter

no no

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones