PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475110}

Garfield: Festyn humoru

Garfield's Fun Fest
4,7 1 763
oceny
4,7 10 1 1763
4,0 3
oceny krytyków
Garfield: Festyn humoru
powrót do forum filmu Garfield: Festyn humoru

Rewelacja!!!

ocenił(a) film na 4

Polecam każdemu kto ma problemy z zaśnięciem!! Już po 20 min. będzie spał jak niemowle (tak było w moim przypadku). To na prawdę działa. Polecam ;-)

ocenił(a) film na 1
fijal87

Potwierdzam! Nudny, nieśmieszny, tylko spać! Odradzam, szkoda wyrzuconych pieniędzy!

ocenił(a) film na 1
fijal87

:) koszmar. Moj 10letni syn mial dosc po 15 minutach. To bajka dla przedszkolakow i nic powyzej tego wieku.

CatBlack

no no

ocenił(a) film na 3
fijal87

Zgadzam się. Spało się świetnie, tylko fotele w naszym kinie nie za bardzo wygodne.

ocenił(a) film na 1
marville

a ja wytrwałem do końca i żałowałem straconego czasu bo miałem jeszcze do wyboru inny film z postaciami z luney tunes XD do dupy ten film!!!!!

gizmo666

nie wulgaryzmuj to jest fajny film i przemiany w nich widać

ocenił(a) film na 1
patka_25

nie wiem o jakich przemianach mówisz, zważywszy, że patrząc na datę oglądałem ten film niemal 4 lata temu - ale pamiętam, że ten film miał tyle wspólnego z Garfieldem, co Zmierzch z PRAWDZIWYMI wampirami

gizmo666

no wiem wiem chodzi o to co garfield nie cierpi a co lubi

użytkownik usunięty
fijal87

Niestety, muszę się zgodzić z tym stwierdzeniem, bo kiedy byłem dawno temu z rodzicami w kinie na tym filmie... zasnęli. Pierwszy raz im się to zdarzyło. I nie dziwię im się, bo ten film rzeczywiście był raczej dla dzieci, co nie znaczy, że nie mógłbym do niego wrócić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones