PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814628}

Miśków 2-óch w Nowym Jorku

Norm of the North: Keys to the Kingdom
5,2 1 392
oceny
5,2 10 1 1392
Miśków 2 óch w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Miśków 2-óch w Nowym Jorku

Na film było warto czekać tylko po to by popatrzyć sobie na cierpienie tego oto pana:
https://www.youtube.com/watch?v=TTVZByThNR4

mistrz_sheldon

Czy ja wiem... Na postawie tak drobnych fragmentów wyrwanych z kontekstu można wyśmiać dosłownie każdy film. Grafika nie wygląda aż tak źle, wiadomo, nie jest to studio Pixar, ale nie przesadzajmy...

PS.: Na recenzjach na youtubie to się można nieźle przejechać często, też mi się zdarzało :D lepiej filmy oglądać samemu i nie sugerować się 'influencerami' ;)

użytkownik usunięty
Novakovsky

Masz rację. Ale czepiactwo to jest właśnie esencja takich recenzji. :) Porównaj: Nostalgia Critic.

ocenił(a) film na 1
Novakovsky

Wiadomo, że zawsze trzeba mieć własną opinię, np.taki "Wyścig szczurów" krytykowany, przez wszystkich jest jedną z moich ulubionych komedii, no ale tutaj to ta recenzja jest w punkt, polecam jeszcze recenzję Foodfighta w wykonaniu Nostalgia Critica

ocenił(a) film na 1
mistrz_sheldon

Youtube'owy komentarz Bród to jedyny pozytywny akcent tej produkcji. Wystrzegać się, równie kiepskie, jak część pierwsza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones