PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758921}

Huragan Bianca

Hurricane Bianca
5,7 1 827
ocen
5,7 10 1 1827
Huragan Bianca
powrót do forum filmu Huragan Bianca

Obiektywnie

ocenił(a) film na 5

Jako definitywny fan Bianci daje 7/10 ale przecietny widz da takie 4/10 bo nie zrozumie kiczu, persony, prowadzenia kamery. To taki film dla fanow Bianci ale "bardzo chcemy sie odciac od maniery RPDR" film. Czyli dla mnie - fana - to jest zjadliwe. Ale dla Kowalskiego zupelnie niezrozumiale.

ocenił(a) film na 6
bebuko

Zgadza się; od siebie jednak dodam tylko, że Huragan zaczęli kręcić i produkować jeszcze przed RPDR.

ocenił(a) film na 5
daniel_wski

O, to tego nie wiedzialam :) Dzieki :)
W kazdym razie jezeli jakis fan RPDR szuka "kontunuacji" stylu to niestety sie zawiedzie. HB oglada sie jak poprostu jak kino indie made in US.

ocenił(a) film na 3
bebuko

Też kibicowałam Biance w 6 sezonie i więcej sobie obiecywałam po tym filmie. Zmarnowany potencjał, szkoda.

ocenił(a) film na 3
daniel_wski

Niestety nie masz racji. Bianca wygrała sezon 6 RPDR w maju 2014, a film jest z 2016 i bezwzględnie nakręcony na fali jej zwycięstwa w programie. Dlatego występuje w nim sam Ru Paul i inne dziewczyny z programu.

ocenił(a) film na 6
realkriss

Będę upierał się przy swoim. Zgoda - samo kręcenie (i późniejsza promocja filmu) miało (może) miejsce już po RPDR, ale jak wejdziesz na oficjalny kanał Matta Kugelmana (reżysera) to można tam znaleźć filmiki o Hurricane Bianca z początku 2013 roku, np. jak organizowali zbiórkę na Indie GoGo itp i tam np. już jest plakat. A dziewczyny, które występują z filmie poza Biancą to też są wszystkie z edycji starszych niż 6, a samą RuPaul Bianca podobno znała już przed DR :) Ale w sumie nie ma to i tak znaczenia, nie robi mi to różnicy. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones